Rozmiar: 1197 bajtów
Rozmiar: 2494 bajtów

Rozmiar: 9593 bajtów

Lis - spryt, kamuflaż

Lis przypomina wszystkim ludziom by pamiętali o swej kobiecej stronie. Ludzie lisa często są spowinowaceni z elfami, gnomami i innymi magicznymi istotami z zaczarowanych krain. Lis ma ostry zmysł powonienia, tak że ty, posiadający medycynę Lisa, możesz zauważać zapachy których nie czują inni ludzie albo masz silniejszy zmysł smaku, który pozwala ci tworzyć subtelne potrawy. Mistrz kamuflażu, Lis może wplatać się w jakiekolwiek tło w każdym otoczeniu. Jego brązowe futro maskuje go na tle lasu. Osoba Lisa może wejść do pokoju będąc nie zauważoną przez dłuższą chwilę. Ta "niewidzialność" pozwala Lisowi cicho obserwować swoje otoczenie i używać wniosków wyciąganych z tych obserwacji co daje mu przewagę. Lis jest sprytny, szybki i błyskawicznie reaguje. Może wprowadzać w błąd swoich wrogów. Jednocześnie swoją rodzinę obdarza niezwykłą troską. Medycyna Lisa jest przydatna szczególnie dla osób często podróżujących.

Rozmiar: 3082 bajtów Lew - cierpliwość, znaczenie rodziny, odwaga, cierpliwość.

Lew jest totemem kobiecej mocy i siły. Męski lew siedzi i szczyci się swoją piękną grzywa podczas gdy lwica poluje, pracuje i karmi młode. Męski lew jest obrońcą młodych ale nie walczy on jeśli może tego uniknąć. Prędzej wygrzewa się na skale niż włącza się do kłótni. Lew zawsze próbuje być biernym, zachować się spokojnie zanim zewrze się w walce i ochroni to co kocha. Lew wie, że nie każdy rozumie potęgę pokoju i sugeruje abyśmy uwolnili się od stresu i frustracji zanim podejmiemy pochopną decyzję. Lew uczy nas wielu lekcji. Uczy nas byśmy badali nasze zachowania by znaleźć w nich słabości i skazy ale także siłę. Uczy nas utrzymywać nasze usposobienie w ryzach i pod kontrolą. Uczy nas potęgi cichej, niewidocznej obserwacji, tak jak Lis. I najważniejsze, uczy nas ważności rodziny i pracy zespołowej.
Medycyna Lwa uczy nas magii integracji grupowej, mocy grupowej energii. Uczy nas cierpliwości. Uczy nas byśmy badali siebie nasze siły i słabości i czekać na właściwą chwilę działania. Ucz się od Lwa właściwe używać siły. Pozostań spokojny i cichy pewny swej mocy. Ale jeśli to konieczne nie wahaj się walczyć w obronie swych spraw.

Rozmiar: 1197 bajtów