Rozmiar: 1197 bajtów
Rozmiar: 2651 bajtów

Rozmiar: 9593 bajtów

Odzyskiwanie Zwierzęcia Mocy

By odzyskać Zwierzę Mocy dla jakiejś osoby nie jest konieczne by osoba ta akurat była pozbawiona Zwierząt Mocy. Człowiek może posiadać dwa Duchy Opiekuńcze naraz. Jednakże trzecie Zwierzę Mocy nie może już wejść w osobę gdy obecne są tamte dwa. Zwierzęta Mocy przychodzą do ludzi niespodziewanie i tak samo od nich odchodzą. Jeżeli osoba wykazuje stany depresyjne, utratę mocy, podatność na choroby natychmiast powinna przedsięwziąć pewne kroki szamańskie jako dodatek do innych działań medycznych. Poniższa regularna praktyka ćwiczenia jest dobrym sposobem na zaopatrzenie osoby w moc. Wskazane jest mieć swego bębniarza.

Podróż:

Przez cały wieczór myśl o intencji jaka przyświeca twemu działaniu. Zjedz lekki obiad, ale nie jedz kolacji. Powstrzymuj się przez cały dzień od alkoholu i narkotyków. Do ceremonii użyj ciemnego pokoju i usuń z niego meble aby mieć spory obszar ruchu. Zapal świecę na podłodze, gdzie nie będzie dawała zbyt wiele światła.

Ze zwykłych kroków przejdź w Początek Tańca i Tańca Twego Zwierzęcia. Jeśli masz bębniarza niech bębni w takt twej grzechotki. Jeśli używasz kasety, potrząsaj grzechotką podczas bębnienia. Rób to tylko wtedy kiedy tańczysz. Potrząśnij grzechotką cztery razy z każdym z sześciu kierunków - Wschód, Południe, Zachód, Północ, Niebo i Ziemia. To zwróci na ciebie uwagę duchów z poszczególnych rzeczywistości. Następnie obejdź wokół twego 'pacjenta' powoli, cztery razy. Potrząsaj powoli i silnie grzechotką i w jednym tempie. Stań przed pacjentem. Zacznij mruczeć swą Pieśń Mocy i potrząsaj grzechotką w akompaniamencie. Czyń tak aż poczujesz zmianę świadomości.

Nadal potrząsając grzechotką śpiewaj słowa twej Pieśni. Czyń tak aż wejdziesz w głębszy stań zamienionej świadomości. Rób tak aż poczujesz silną chęć położenia się na podłodze. Kiedy leżysz przesuń swe ciało w stronę pacjenta, ramię do ramienia, biodro do biodra, stopa do stopy. Bezzwłocznie zasłoń sobie oczy dłonią i potrząsaj grzechotka nad klatką piersiową. Bębniarz niech bębni do twego rytmu. Potrząsaj grzechotką aż zobaczysz wejście do Niższego Świata. Kiedy wejdziesz przestań potrząsać grzechotką, ale twój bębniarz musi akompaniować ci podczas podróży.

Kiedy jesteś w Niższym Świecie unikaj wszelkich nie ssaków jakie mógłbyś spotkać. Szczególnie pająków lub rojnych owadów, węży, ryb z widocznymi zębami. Jeśli któreś z tych stworzeń nie daje ci przejść, zawróć natychmiast i spróbuj w innym czasie. Przeszukuj krajobraz Niższego Świata z zamkniętymi oczami, szukając Zwierzęcia Mocy. Sekret jego odkrycia jest taki, iż ukazuje się on co najmniej cztery razy w różnych aspektach lub z różnych punktów widzenia. Nie naciska na ciebie, byś go znalazł. Pokaże ci się z własnej woli. Gdy ujrzysz już Zwierzę, cztery razy uderz ręką w klatkę piersiową.

Zwierzę przyjdzie do ciebie. Utrzymując Zwierzę, zagrzechocz cztery razy. To sygnał dla bęniarza by przestał na moment. Potrząśnij grzechotką bardzo gwałtownie podczas gdy bebniarz utrzymuje twoje tempo. Gdy wrócisz odłóż grzechotkę na bok trzymając zwierzę w twej klatce piersiowej. Klęknij naprzeciwko pacjenta. Bębniarz powinien przestać bębnić, gdy klękniesz. Umieść twe ręce złożone na kształt pucharu przy splocie słonecznym pacjenta i dmuchnij przez dłonie z całej siły, by posłać Zwierzę do pacjenta.Wtedy lewą ręką podnieś pacjenta do pozycji siedzącej i umieść swą dłoń zwiniętą w bańkę na górze głowy pacjenta nieco z tyłu.

Dmuchnij raz silnie, by posłać jakiekolwiek pozostałości mocy do głowy. Podnieś grzechotkę i potrząśnij nią mocno i szybko w koło, cztery razy dookoła całej długości ciała pacjenta. To uczyni jedność mocy z ciałem. Cicho powiedz pacjentowi o klasie zwierzęcia, które przywróciłeś. Jeśli nie znasz tego zwierzęcia opisz jak wygląda. Opisz też w każdym detalu przebieg podróży. Asystuj pacjentowi w jego Tańcu Zwierzęcia, które właśnie odzyskałeś. Gdy potrząsasz grzechotką, stopniowo zwiększaj tempo zgodnie z ruchami pacjenta. Bębniarz powinien następować zgodnie z przewodnictwem szamana. Po chwili, potrząśnij grzechotką cztery razy aby zakończyć taniec i bębnienie. Łagodnie asystuj pacjentowi by usiadł na podłodze, z przypomnieniem by regularnie tańczył taniec Zwierzęcia aby zachęcić go do pozostania.

Rozmiar: 1197 bajtów